Theo Tobiasse färglitografi
Vollendet
2012-01-15
116903
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): ur H-C Andersen´s sagor, signerad Theo Tobiasse, 189/350, färglitografi, 59x65 cm