Theo Tobiasse färglitografi

Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): ur H-C Andersen´s sagor, signerad Theo Tobiasse, 189/350, färglitografi, 59x65 cm

116907

2012-01-15