Astri Bergman Taube litografi porträtt av Evert

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): Porträtt av Evert Taube med luta, signerad Astri Bergman Taube -75, 52/250, grafiskt blad, 39x30 cm

116909

2012-01-15