Henri Michaux Vents et Poussières

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MICHAUX, Henri "Vents et Poussières", Galeri Karl Flinker, Paris 1962, 1 signerad etsning samt 9 gravyrer av författaren, tryckt i 80 numrerade exemplar på velinpapper, i originalkartong

116932

2012-01-16