Henri Michaux Vents et Poussières
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MICHAUX, Henri "Vents et Poussières", Galeri Karl Flinker, Paris 1962, 1 signerad etsning samt 9 gravyrer av författaren, tryckt i 80 numrerade exemplar på velinpapper, i originalkartong
116932
2012-01-16