Henry Moore litografi Three Reclining Figures

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MOORE, Henry (1898-1986): Three Reclining Figures, färglitografi, 1971, signerad och numrerad Moore 36/75, 28,8 x 23 cm
LITTERATUR: Cramer 180

116933

2012-01-16