César etsning

César etsning
César etsning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CÉSAR, (1921-1998) Komposition, signerad och numrerad César 323/500, etsning, vattenstämpel auvergne a la main, arkstorlek 28x20 cm

116936

2012-01-16