Pierre Olofsson färglitografier

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Kompositioner 3 st, signerade Olofsson, färglitografier, 12x16,5, 10x13,5, 12x11,5 cm, med dedikation "God jul önskar Margit o Pierre"

116943

2012-01-16