Nils Kreuger landskap
Valmis
2012-01-16
116946
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
KREUGER, Nils (1858-1930): Landskap med kor, monogramsignerad och daterad 1894, bläck/blyerts, 19x41 cm