Nils Kreuger landskap

Nils Kreuger landskap
Nils Kreuger landskap
Nils Kreuger landskap
Nils Kreuger landskap

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KREUGER, Nils (1858-1930): Landskap med kor, monogramsignerad och daterad 1894, bläck/blyerts, 19x41 cm

116946

2012-01-16