Börje Hedlund oljemålning

Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 800 SEK

HEDLUND, Börje (född 1909-2005): Blomsterstilleben, signerad Hedlund, olja på pannå, 57x47 cm

116951

2012-01-16