Börje Hedlund oljemålning
2012-01-16
116951
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
HEDLUND, Börje (född 1909-2005): Blomsterstilleben, signerad Hedlund, olja på pannå, 57x47 cm