Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JONZON, Stig (1913-87): "Storkyrkan", signerad och daterad Stig Jonzon1947, olja på pannå, 46x32 cm
116957
2012-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här