Larry Rivers Republique de Guinée grafiskt blad

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

RIVERS, Larry (USA 1923-2002): Republique de Guinée, färgserigrafi, airbrush och blyerts, 1977, signerad, daterad och numrerad Larry Rivers -77, 64/100, bladstorlek 76 x 57 cm

Zustandsbeschreibung

116975

2012-01-16