Robert Morris serigrafi Labyrinth
Valmis
2012-01-16
116977
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
MORRIS, Robert (USA, född 1931): Labyrinth, serigrafi, 1974, signerad och numrerad R. Morris 84/100. Blinsdtämpel Styria Studio, bladstorlek 55,5 x 76 cm