Robert Morris serigrafi Labyrinth

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MORRIS, Robert (USA, född 1931): Labyrinth, serigrafi, 1974, signerad och numrerad R. Morris 84/100. Blinsdtämpel Styria Studio, bladstorlek 55,5 x 76 cm

116977

2012-01-16