Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BURK MED LOCK, porfyr, 1900-tal, diameter 18, höjd 10 cm
Saknar botten, smärre skador
116979
2012-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här