Burk med lock porfyr
Closed
2012-01-16
116979
| Sold for | 3 800 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BURK MED LOCK, porfyr, 1900-tal, diameter 18, höjd 10 cm
Saknar botten, smärre skador