Burk med lock porfyr

Burk med lock porfyr
Burk med lock porfyr
Burk med lock porfyr
Burk med lock porfyr

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

BURK MED LOCK, porfyr, 1900-tal, diameter 18, höjd 10 cm

Saknar botten, smärre skador

116979

2012-01-16