Burk med lock porfyr

Burk med lock porfyr
Burk med lock porfyr
Burk med lock porfyr
Burk med lock porfyr

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BURK MED LOCK, porfyr, 1900-tal, diameter 11,5, höjd 17 cm

Nagg

116981

2012-01-16