Myntskåp
Vollendet
2012-01-16
116983
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
MYNTSKÅP, omkring 1900, med inredning, ek med nygotisk dekor, höjd 151, 68x46 cm
PROVENIENS: Kungliga Myntkabinettet
Skador