Myntskåp

Myntskåp
Myntskåp
Myntskåp
Myntskåp
Myntskåp
Myntskåp
Myntskåp
Myntskåp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MYNTSKÅP, omkring 1900, med inredning, ek med nygotisk dekor, höjd 151, 68x46 cm
PROVENIENS: Kungliga Myntkabinettet

Skador

116983

2012-01-16