Sidolanternor 1 par

Sidolanternor 1 par
Sidolanternor 1 par
Sidolanternor 1 par
Sidolanternor 1 par

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIDOLANTERNOR, 1 par, 1900-talets första del, koppar, ombyggda till el, höjd 55 cm

Färgade innerglas saknas, smärre skador

116992

2012-02-26