Bengt Lindström svit med 10 etsningar

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008: Svit med 10 etsningar, 1972, signerade och numrerade Lindström 62/80, 47,5x37,5 cm, tryckta av Atelier Alain Controu Remalard, Paris. Ramade, LITTERATUR: Bergström 68-77

117014

2012-01-16