Oljemålning landskap

Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sjölandskap med slott och båtar, olja på duk, 31,5x42,5 cm

117015

2012-01-17