Karl Mårtens litografier
Closed
2012-01-17
117026
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
MÅRTENS Karl (samtida),4 st., Svenska fåglar, signerade Karl Mårtens, numrerade, färglitografier, 31,5x31,5, oramade