Karl Mårtens litografier

Karl Mårtens litografier
Karl Mårtens litografier
Karl Mårtens litografier
Karl Mårtens litografier
Karl Mårtens litografier
Karl Mårtens litografier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MÅRTENS, Karl (samtida) 4 st., Svenska fåglar, signerade Karl Mårtens, numrerade, färglitografie, 31,5x31,5, oramade

117029

2012-01-20