Karl Mårtens litografier

Karl Mårtens litografier
Karl Mårtens litografier
Karl Mårtens litografier
Karl Mårtens litografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅRTENS, Karl (samtida) 3 st., Svenska fåglar, signerade Karl Mårtens, numrerade, färglitografier, 31,5x31,5, varav 2 oramade

117032

2012-01-21