Halvmodell

Halvmodell
Halvmodell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HALVMODELL, i diorama, 1800-tal, brittisk fyrmastad bark, l. ö. a. 58, 47x85 cm

Skador

117039

2012-02-26