Byrå 1800-tal
Vollendet
2012-01-17
117050
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, mahogny, med fackinredning, höjd 64, 105x50 cm, nyckel finns
repor, smärre skador, omgjord