Keramikurna Rörstrand jugend

Keramikurna Rörstrand jugend
Keramikurna Rörstrand jugend
Keramikurna Rörstrand jugend
Keramikurna Rörstrand jugend
Keramikurna Rörstrand jugend
Keramikurna Rörstrand jugend

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

URNA, Rörstrand, signerad A HN, höjd 17,5 cm

Skador

117134

2012-01-17