Hermann Sichter blandteknik

Hermann Sichter blandteknik
Hermann Sichter blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SICHTER Hermann(född 1924):"Bewegung", blandteknik, signerad och daterad-61, 72x56 cm, rester av svensk utställningsetikett a tergo

117143

2012-01-17