Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SICHTER Hermann(född 1924):"Bewegung", blandteknik, signerad och daterad-61, 72x56 cm, rester av svensk utställningsetikett a tergo
117143
2012-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här