Max Papart färglitografi

Max Papart färglitografi
Max Papart färglitografi
Max Papart färglitografi
Max Papart färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, 60/99, färglitografi, 66x49 cm

117153

2012-01-18