Färgakvatint J. Villon efter Marquet

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARQUET, Albert (1875-1947) efter: Port de Marseille, färgakvatint, 1924, utförd av Jacques Villon efter förlaga av Marquet, signerad och numrerad Marquet 77/200, 40 x 50, bladstorlek 50,5 x 65,5 cm, LITTERATUR: Ginestet/Pouillon E640

117279

2012-01-20