Bodo von Campenhausen gouache

Bodo von Campenhausen gouache
Bodo von Campenhausen gouache
Bodo von Campenhausen gouache
Bodo von Campenhausen gouache

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VON CAMPENHAUSEN, Bodo (1898-?): Motiv med grönsaker, gouache, signerad och daterad-52, 26x36 cm

117287

2012-01-19