Jenny Nyström akvarell

Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Barnens egen Jultidning, signerad Jenny Nyström, akvarell på papper fäst på kartong, 27x21,5, oramad

117300

2012-01-19