Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAIDANJUK, Osep (1886-1961): Fjällandskap, signerad och daterad 35, olja på pannå, 90x121 cm
Skador
117301
2012-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här