Osep Maidanjuk oljemålning

Osep Maidanjuk oljemålning
Osep Maidanjuk oljemålning
Osep Maidanjuk oljemålning
Osep Maidanjuk oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAIDANJUK, Osep (1886-1961): Fjällandskap, signerad och daterad 35, olja på pannå, 90x121 cm

Skador

117301

2012-01-19