Strykjärn mässing

Strykjärn mässing
Strykjärn mässing

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRYKJÄRN, 2 st, 1800-tal, varav ett märkt CF Svedberg, mässing, ett med lod, längd 12-19 cm

Smärre skador

117320

2012-01-19