Julia Strömberg oljemålning

Julia Strömberg oljemålning
Julia Strömberg oljemålning
Julia Strömberg oljemålning
Julia Strömberg oljemålning
Julia Strömberg oljemålning
Julia Strömberg oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

STRÖMBERG, Julia (1851-1920): Landskapsmotiv, signerad och daterad, Julia Strömberg, olja på duk, 50x71 cm

Smärre krackelyrer

117329

2012-01-19