Skålar vas koppar Kina
2012-01-19
117383
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLAR, VAS, KOPPAR, FAT, porslin, Kina, vasens höjd 16,5 cm
Nagg, skador