Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MANSPORTRÄTT, kopia, föreställande Rutger von Ascheberg, signerad och daterad a tergo Jenny Lagerberg 1913, olja på duk, 86x71 cm
Färgbortfall, ramskador
117393
2012-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här