Oljemålning föreställande Rutger von Ascheberg

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MANSPORTRÄTT, kopia, föreställande Rutger von Ascheberg, signerad och daterad a tergo Jenny Lagerberg 1913, olja på duk, 86x71 cm

Färgbortfall, ramskador

117393

2012-01-20