Skulptur trä Kina

Skulptur trä Kina
Skulptur trä Kina
Skulptur trä Kina
Skulptur trä Kina
Skulptur trä Kina
Skulptur trä Kina

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUANYIN, trä, Kina, 18/1900-tal, skulpterad och bemålad, höjd 170 cm

Torrsprickor, skador och färgbortfall

117405

2012-01-25