Byrå 1700-tal
2012-01-20
117419
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BYRÅ, möjligen Frankrike, 1700-tal, höjd 93, 131x63 cm
Renoverad, kompletterad, slitage