Edit Gustafson oljemålning

Edit Gustafson oljemålning
Edit Gustafson oljemålning
Edit Gustafson oljemålning
Edit Gustafson oljemålning
Edit Gustafson oljemålning
Edit Gustafson oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUSTAFSON, Edit (1889-1968): "Gamla söder", olja på pannå, signerad, 37,5x44 cm

117446

2012-01-20