C A Rotstenn oljemålning

C A Rotstenn oljemålning
C A Rotstenn oljemålning
C A Rotstenn oljemålning
C A Rotstenn oljemålning
C A Rotstenn oljemålning
C A Rotstenn oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROTHSTEN, Carl Abraham (1826-1877): Kvinna i landskap, signerad CAR, olja på pannå, 31x25 cm

Obetydligt färgbortfall

117475

2012-01-20