Oljemålningar stilleben

Oljemålningar stilleben
Oljemålningar stilleben
Oljemålningar stilleben
Oljemålningar stilleben

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st., 1800-tal, stilleben med bl a fåglar, olja på duk, 44x55 cm

Smärre krackelyrer

117479

2012-01-20