Klubbat för:
36 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st., 1800-tal, stilleben med bl a fåglar, olja på duk, 44x55 cm
Smärre krackelyrer
117479
2012-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här