Kumi Sugai litografi

Kumi Sugai litografi
Kumi Sugai litografi
Kumi Sugai litografi
Kumi Sugai litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUGAI, Kumi (Japan 1919-96): Komposition, signerad Sugai, EA, -64, färglitografi 76x56 cm

117487

2012-01-20