Cecilia Westerberg oljemålning
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WESTERBERG, Cecilia (Danmark, född 1967): Portraet serien "People" nr 2, signerad och daterad a tergo Cecilia Westerberg 2001, olja på duk, 65x75 cm
PROVENIENS: Galleri Pictura, Lund
Repor
117545
2012-01-21