Loic Le Groumellec

Loic Le Groumellec
Loic Le Groumellec
Loic Le Groumellec
Loic Le Groumellec

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LOÏC LE GROUMELLEC (Frankrike född 1957): Mégalithe,
signerad och daterad le groumellec 1990, lackfärg på duk, 35x35 cm
PROVENIENS: Bo Siesjö, Lund

117549

2012-01-21