Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
LOÏC LE GROUMELLEC (Frankrike född 1957): Mégalithe,
signerad och daterad le groumellec 1990, lackfärg på duk, 35x35 cm
PROVENIENS: Bo Siesjö, Lund
117549
2012-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här