Cocktailglas silver

Cocktailglas silver
Cocktailglas silver
Cocktailglas silver
Cocktailglas silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COCKTAILGLAS, 6 st, silver, invändigt förgyllda, stämplade MGB 1958, vikt ca 340 g

Inskription

117552

2012-01-21