Steven Sorman färgserigrafi

Steven Sorman färgserigrafi
Steven Sorman färgserigrafi
Steven Sorman färgserigrafi
Steven Sorman färgserigrafi
Steven Sorman färgserigrafi
Steven Sorman färgserigrafi
Steven Sorman färgserigrafi
Steven Sorman färgserigrafi

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SORMAN Steven (USA född 1948): From away,
signerad, daterad och numrerad Steven Sorman, 1988, 4/12, färgserigrafi, höjd ca 154x207x30 cm

117562

2012-01-21