Ragusked silver

Ragusked silver
Ragusked silver
Ragusked silver
Ragusked silver

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAGUSKED, silver, stämplad Andreas Reutz 1764, Göteborg (Mästare 1767?-1810), längd 35 cm, ca 145 g

Slitage

117581

2012-01-22