Georg Pauli kritteckning

Georg Pauli kritteckning
Georg Pauli kritteckning
Georg Pauli kritteckning
Georg Pauli kritteckning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAULI, Georg (1855-1935): Flicka med portör, monogramsignerad, utförd omkring 1901, krita, 60x47,5 cm, påskrift Brummerska skolan
Proveniens: Konstnärens familj

Skador

117619

2012-01-21