Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
PAULI, Georg (1855-1935): Badande - förlaga till fresk Villa Pauli, monogramsignerad, utförd omkring 1905, krita, 61x47 cm
Proveniens: Konstnärens familj
Skador
117620
2012-01-21