George Pauli kritteckning

George Pauli kritteckning
George Pauli kritteckning
George Pauli kritteckning
George Pauli kritteckning

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

PAULI, Georg (1855-1935): Badande - förlaga till fresk Villa Pauli, monogramsignerad, utförd omkring 1905, krita, 61x47 cm
Proveniens: Konstnärens familj

Skador

117620

2012-01-21