Georg Pauli kritteckning

Georg Pauli kritteckning
Georg Pauli kritteckning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAULI, Georg (1855-1935): "Midsommar", monogramsignerad och daterad 93 (1893), krita, 62x29 cm
Proveniens: Konstnärens familj

117621

2012-01-21